Zalety pożyczki pod zastaw nieruchomości

Dlaczego pożyczka pod zastaw nieruchomości jest lepsza niż chwilówka? Czy warto pożyczać, zastawiając nieruchomość? Kto może taka pożyczkę otrzymać?
Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobry pomysł dla osób, które nie mogą lub nie chcą otrzymać pożyczki w banku komercyjnym. Jakie zalety posiadają pożyczki pod zastaw nieruchomości?
Minimum formalności
Pożyczkodawca ogranicza formalności do minimum. Nie są potrzebne zaświadczenia o zarobkach, nie jest sprawdzane zadłużenie w BIK- U, nawet komornik nie jest przeszkodą, by otrzymać pożyczkę pod zastaw nieruchomości.
Sprawdzana natomiast jest nieruchomość - jej stan prawny, czy pożyczkobiorca jest jedynym właścicielem przedmiotowej nieruchomości, czy nieruchomość nie jest obciążona hipoteką.
Dostosowanie rat do możliwości klienta
Odpowiednie dobranie wysokości rat do możliwości finansowych klienta to podstawa sukcesu. Czasami korzystniejsze jest zaciągnięcie pożyczki na dłuższy okres, wydłużenie okresu spłaty tylko po to, by uzyskać niższe raty miesięczne. Innym razem proponowane są  szybsze spłaty, by jak najszybciej uporać się z obciążeniem. Dlaczego? Najważniejsze jest dostosowanie wysokości rat do możliwości klienta. Sztampowe podejście do problemu jest najgorszym z możliwych rozwiązań. Każdy klient jest inny i każda sytuacja, w której znalazł się klient również jest inna. Dlatego każdemu trzeba zaproponować inne warunki biorąc pod uwagę jego możliwości oraz plan na spłatę zobowiązania. Jednostkowe, osobiste potraktowanie klienta i jego problemu jest gwarancją sukcesu.
Szybka odpowiedź, szybkie działanie
Krótki czas, jaki mija między złożeniem wniosku, a odpowiedzią ze strony pożyczkodawcy jest niezaprzeczalna zaletą pożyczek udzielanych pod zastaw nieruchomości. Życie z przeterminowanymi zadłużeniami nie jest łatwe. W takiej sytuacji liczy się każdy dzień, który zbliża do rozwiązania tak dręczącego problemu. Szybka odpowiedź daje szansę na szybkie podjęcie działań zmierzających do wyjścia z zadłużenia i spokojnego życia bez dodatkowych stresów.
Dostępność
Pożyczki pod zastaw nieruchomości to oferta przygotowana z myślą o osobach w trudnej sytuacji oraz firmach które poszukują dodatkowego finansowania pozabankowego. Czasami życie doprowadza nas do sytuacji, w której piętrzą się przed nami niespłacone zobowiązania lub momenty gdy potrzebujemy gotówki na już bo zdarzyła się okazja na nową inwestycję w firmie.
Wystarczy poszukać, pomyśleć i zapoznać się z warunkami na jakich pożyczkodawca udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości. Jest to szansa na uregulowanie sytuacji życiowej lub rozwój Twojej firmy.

-Pożyczki inwestycyjne

-Pożyczka oddłużeniowa

-Kredyt z zabezpieczeniem dla małych firm: co musisz wiedzieć

-Pożyczka pod zastaw nieruchomości

-Pożyczka pod zastaw mieszkania – czy to ma sens?