Pożyczki inwestycyjne

Pożyczki inwestycyjne od firm prywatnych to bardzo często wykorzystywane produkty finansowe w branży budowlanej oraz deweloperskiej. Korzystają z tego sposobu inwestowania nie tylko nowopowstające firmy, ale również firmy działające na rynku od wielu lat. Czy wsparcie w tej formie, to jedyne rozwiązanie dla nowych inwestycji?

Pożyczki inwestycyjne

to jedne z produktów finansowych, które są przygotowywane w taki sposób, aby inwestor, który zgłasza się do  placówki pozabankowej po środki mógł na spokojnie realizować swoje plany. Warunki pożyczki inwestycyjnej dla firm są zwykle ustalane indywidualnie pomiędzy stronami. Dzięki temu każdy klient, który stara się o pożyczkę może zyskać wsparcie finansowe, z jakiego będzie zadowolony.

Nowopowstające firmy a pożyczki inwestorskie

Nowopowstające firmy, aby rozpocząć swoją działalność i móc zrealizować postawione cele, często muszą korzystać z zewnętrznego finansowania. Są to korzystne produkty finansowe z wielu względów. Przede wszystkim dlatego, że:

- są udzielane na wiele lat,
- są rozłożone na dogodne raty,
- są w stanie pokryć wydatki związane z zakupem działki, z budową, z opłatami administracyjnymi,
- może starać się o nie nawet nowa firma, rozpoczynająca działalność na rynku,
- może starać się firma, która potrzebuje wsparcia finansowego od pierwszego dnia swojej działalności.

Pożyczki inwestycyjne są zawsze zabezpieczane wskazanymi nieruchomościami. Dzięki temu pożyczkodawca ma gwarancję na to, że nie starci swoich pieniędzy. Procedury przyznawania kredytów w takiej formie, to korzystna oferta dla przedsiębiorców.

Pożyczki inwestycyjne – kto może z nich korzystać?

Z pożyczek inwestycyjnych może korzystać każda mniejsza i większa firma, która została zarejestrowana i jaka posiada numer regon i nip. Takie finansowanie to znacząca pomoc podczas planowania inwestycji. Szczególnie podczas początku działania firmy, na które nowe firmy nie mają pieniędzy. Oczywiście tego typu pożyczki można ponawiać, jeśli firma będzie tego potrzebowała i wypełnia warunki wcześniejszych umów zawartych z placówką finansową.

 

-Prywatna pożyczka dla firm bez BIK

-Pożyczki pod zastaw nieruchomości – jak znaleźć najlepszą firmę?

-Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla klientów indywidualnych ze słabym BIK

-Pożyczka pod zastaw nieruchomości – jak zdobyć pieniądze dla firmy?

-Pożyczka oddłużeniowa