Mieszkanie

Kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania użyczamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania kontrahenta. W dużych miastach pożyczka gotówkowa udostępniana jest już w dwadzieścia cztery godziny od złożenia wniosku. Nasz kredytobiorca może być rejestrowany w BIK, KRD i nie mieć zdolności kredytowej w bankach komercyjnych - u nas znacząca jest jego hipoteka.

Nasz kredyt jest gwarantowany i zaadaptowany do wymogów interesanta. Okres trwania umowy wynosi minimum 3 miesiące - może pomimo tego trwać od 6 do 24 miesięcy - szacowane jest to poszczególnie. Wielkość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% wartości zastawianego lokalu mieszkalnego. Suma udzielanego kredytu musi dać w wyniku minimum połowę ceny zastawianej nieruchomości.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.