Samochodu

Pożyczka pod zastaw samochodu

Znaczącym minusem zastawiania auta w większości firm finansowych jest pozostawienie auta na parkingu strzeżonym na okres trwania umowy - to znaczy, że klient nie może z niego korzystać aż do zwrócenia długu. U nas wygląda to w każdym calu inaczej - samochód jest nadal do dyspozycji naszego kredytobiorcy. Pieniądze wypłacane są w krótkim czasie - może to być suma nawet do 100% wartości samochodu, pod warunkiem że zostało ono zdjęte z linii produkcyjnej minimum po roku 2005. Auto musi być sprawne - niezależnie od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy lub ciężarowy.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.