Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Wielu biznesmenów zdaje sobie znakomicie sprawę z tego jak znaczący jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Z tej przyczyny profesjonalny właściciel przedsiębiorstwa nie boi się pobrać kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych bądź sprzętu rolnego, który wykorzystywany jest w jego przedsięwzięciach. Najmniejszy debet jaki realizujemy musi wynosić minimum 50.000 złotych. Klient nie musi dawać nam zeznań o opłacaniu KRUS-u lub ZUS-u - może też być zapożyczony, posiadać komornika i mieć rejestr w BIK lub KRD.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.