Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Wielu biznesmenów zdaje sobie znakomicie sprawę z tego jak znaczący jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Z tej przyczyny profesjonalny właściciel przedsiębiorstwa nie boi się pobrać kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych bądź sprzętu rolnego, który wykorzystywany jest w jego przedsięwzięciach. Najmniejszy debet jaki realizujemy musi wynosić minimum 50.000 złotych. Klient nie musi dawać nam zeznań o opłacaniu KRUS-u lub ZUS-u - może też być zapożyczony, posiadać komornika i mieć rejestr w BIK lub KRD.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.