Prywatna pożyczka dla firm bez BIK zabezpieczona hipotecznie

Na pewno każdy kiedyś korzystał z pożyczek od rodziny lub znajomych. Szybko, bez problemów i na dodatek bez dodatkowych kosztów. Pożyczki takie najczęściej dotyczyły niewielkich kwot. Co jednak zrobić, gdy potrzebna jest większa kwota pieniędzy?

Gdzie można wziąć pożyczkę dla firm bez BIK?

Oczywiście w banku, ale ilość formalności i osobistych wizyt niejednego przedsiębiorcę zniechęciła. Koszty kredytu też nie są wcale małe. To właśnie z tego powodu szybko zaczęły rozwijać się firmy prywatne oferujące środki przedsiębiorcom na równie dobrych warunkach. Formalności są ograniczone do minimum, pożyczkę można dostać nawet w 24 h. Koszt takiej pożyczki nie musi być większy niż w banku. Nasza firma dostosowuje wysokość oraz ratę do możliwości finansowych właściciela firmy, który chce pożyczkę pozyskać. Udzielamy pożyczek z zabezpieczeniem hipotecznym nawet do miliona złoty. Taką pożyczkę można również traktować jako pomostową, np. ma pierwszy etap realizacji inwestycji.

Prywatna pożyczka dla firm bez BIK

Każda firma, która chce się rozwijać musi inwestować, jednak najczęściej brakuje jej kapitału na duże inwestycje. Sposobem na jego pozyskanie jest pożyczka prywatna bez BIK pod zastaw nieruchomości. Tą drogą można uzyskać nawet kilkaset tysięcy złotych. Oczywiście jest ona oprocentowana, ale jest to oprocentowanie niższe niż w banku, poza tym można go negocjować podobnie jak sposób spłacania. Zabezpieczeniem pożyczki jest umowa notarialna, a więc jest ona całkowicie bezpieczna i legalna.

-Szukamy form finansowania dla przedsiębiorstw. Pożyczka hipoteczna na różne potrzeby

-Prywatna pożyczka dla firm bez BIK

-Pożyczki pod zastaw nieruchomości – jak znaleźć najlepszą firmę?

-Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla klientów indywidualnych ze słabym BIK

-Pożyczka pod zastaw nieruchomości – jak zdobyć pieniądze dla firmy?