Samochodu

Pożyczka pod zastaw samochodu

Znaczącym minusem zastawiania auta w większości firm finansowych jest pozostawienie auta na parkingu strzeżonym na okres trwania umowy - to znaczy, że klient nie może z niego korzystać aż do zwrócenia długu. U nas wygląda to w każdym calu inaczej - samochód jest nadal do dyspozycji naszego kredytobiorcy. Pieniądze wypłacane są w krótkim czasie - może to być suma nawet do 100% wartości samochodu, pod warunkiem że zostało ono zdjęte z linii produkcyjnej minimum po roku 2005. Auto musi być sprawne - niezależnie od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy lub ciężarowy.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.