Mieszkanie

Kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania użyczamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania kontrahenta. W dużych miastach pożyczka gotówkowa udostępniana jest już w dwadzieścia cztery godziny od złożenia wniosku. Nasz kredytobiorca może być rejestrowany w BIK, KRD i nie mieć zdolności kredytowej w bankach komercyjnych - u nas znacząca jest jego hipoteka.

Nasz kredyt jest gwarantowany i zaadaptowany do wymogów interesanta. Okres trwania umowy wynosi minimum 3 miesiące - może pomimo tego trwać od 6 do 24 miesięcy - szacowane jest to poszczególnie. Wielkość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% wartości zastawianego lokalu mieszkalnego. Suma udzielanego kredytu musi dać w wyniku minimum połowę ceny zastawianej nieruchomości.

Pożyczka pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.